Somavedic Sky

Vaše nákupní cena
14 520,00 Kč (12 000,00 Kč bez DPH)

Nový a výkonnější základní model

Somavedic Sky Somavedic Sky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem. Každý touží po klidném, radostném a naplněném životě a hledá, jak se mu co nejvíce přiblížit. Cesta ke štěstí je překvapivě jednoduchá. Stačí mít zkrátka odvahu a udělat ten hlavní první krok se Somavedic Sky.  Přinese Vám… Více

Kód: 20210004
Hmotnost: 2000 g
Výrobce: Somavedic
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Somavedic Sky

Somavedic Sky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem.

Každý touží po klidném, radostném a naplněném životě a hledá, jak se mu co nejvíce přiblížit. Cesta ke štěstí je překvapivě jednoduchá. Stačí mít zkrátka odvahu a udělat ten hlavní první krok se Somavedic Sky. 

Přinese Vám kus magického nebe až na zem, a to pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

Tím to ovšem nekončí, ale právě začíná. Jakmile se tento pozitivní vliv den za dnem posiluje, neustále i dále narůstá. Za několik týdnů a měsíců budete mít větší odhodlání učinit další pozitivní změny a rozhodnutí ve svém životě. A jaké pozitivní změny to budou? To už je na Vás. Každý je jedinečný. Klíčové je udělat první krok.

Model Sky má univerzální využití ve všech prostorech, ve kterých je potřeba intenzivnější harmonizace. Je vhodný do bytů a rodinných domů ve větších městech, do kanceláří s menším počtem lidí, studií s jógou, malých zdravotnických zařízení nebo rehabilitačních center.

  • Eliminace vlivů: EMF, GPZ, volné radikály, viry, bakterie, paraziti, plísně
  • Prostředí: Vhodný do studií s jógou, kanceláří s menším počtem lidí, malých zdravotnických zařízení nebo rehabilitačních center.
  • Tělo: ručně foukané z křišťálového skla uvnitř potaženo stříbrem
  • Srdce: minerály a křišťály + vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)
  • Certifikace: IGEF (Německo)

Související produkty