Vše pro vaše zdraví...
+420 608 772 019
Přihlášení

O nás

Vítáme Vás na stránkách Japamania!

Japonská a asijská kuchyně nás okouzlila před několika lety a z toho důvodu jsme se jí začali zabývat a připravovat si tato výborná jídla doma, jako například sushi, tempuru, karé raisu, yakisoba nudle, ichigo daifuku a mnoho dalšího.

Japonská kuchyně nám zachutnala natolik, že jsme se chtěli o svou radost podělit i s ostatními lidmi a ukázat jim, že asijská kuchyně není jenom sushi, ale mnoho dalších chutných jídel.

 A tak hurá do toho! V dubnu 2011 jsme spustili  e-shop, kde Vám od té doby nabízíme suroviny na vaření asijské kuchyně jako je miso pasta, wasabi, soba nudle, rýžové nudle, shirataki nudle, sojové omáčky, rybí omáčku, chili omáčky, sladkosti a pochutiny jako jsou rýžové koláčky mochi, pražené a solené řasy, čaje a mnoho dalšího.

Máme radost, když Vám můžeme poradit a Vy potom připravíte doma úžasné jídlo, za které Vás doma všichni pochválí, máme radost, když se Vám rozzáří oči radostí nad produkty, které máte opravdu rádi … máme radost, když Vy máte radost :-)"Neexistuje upřímnější láska než láska k jídlu."

George Bernard Shaw